Nadace KKFF pořádá umělecký workshop pro mladé ukrajinské talenty

12. 9. 2022

Your Vision

Workshop jevištních dovedností pro mladé ukrajinské uprchlíky připravuje Nadace Karel Komárek Family Foundation ve spolupráci s autorkou programu, zpěvačkou, vítězkou ukrajinského X-Factoru, moderátorkou, a pořadatelkou koncertů Yulií Bartenevou. Ta odešla v březnu loňského roku z bombardovaného Kyjeva, usídlila se v severočeském Mostu a touží věnovat se své největší vášni: hudbě, zpěvu a vzdělávání dětí v umělecké oblasti.

Workshop je určeny pro teenagery, kteří patří ke skupině, nejvíce ohrožené sociálním vyloučením. Program dětem umožní rozvíjet talent a kreativitu, zároveň napomůže jejich psychické pohodě a klidu.

Mladí lidé se naučí pracovat se svým hlasem, správně intonovat a pohybovat se na jevišti. Zároveň budou procvičovat mluvený projev, správnou gestikulaci, základy divadelní průpravy a uvolnění emocí. Součástí programu je tvorba psaného díla, tzv. pohádková terapie.

Program probíhá 6 dní ve dvouhodinových lekcích, je určen ukrajinským dětem ve věku 12 až 18 let a koná se na zámečku Jenerálka na Praze 6.

більше інформації

Chcete pomoci ukrajinským dětem lépe se adaptovat na české prostředí i Vy? Přidejte se k nám zde.

Overlay